Nabożeństwa Różańcowe
Nowa Księga Intencji Mszalnych na rok 2018
Jubileusz 400-lecia charyzmatu św. Wincentego a Paulo
Nowe dni otwarcia Biura Parafialnego

W sobotę  7 października obchodzimy Święto Matki Bożej Różańcowej. Odpowiadając na ogólnopolską akcję „Różaniec do granic” i nasza parafia pragnie włączyć się w tę inicjatywę.

O  godz. 14.00 odmówimy wspólnie cztery części różańca, błagając o ochronę, pokój i nawrócenie. Razem módlmy się o ratunek dla naszej Ojczyzny i świata.

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie jeden raz potrafił zmienić bieg historii. Do tej modlitwy zapraszamy poszczególne Wspólnoty.

O godz. 14.00 – różaniec poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca, po niej Apostolat Maryjny, później Liturgiczna Służba Ołtarza, a na zakończenie pozostałe grupy działające przy naszej Parafii.

Zapraszamy wszystkich na tę wielką modlitwę „Do Granic Polski”, modlitwę do granic naszych możliwości, naszych lęków, naszych pragnień.

Modlitwę poza granice komfortu, codzienności i naszych przyzwyczajeń.

W tym dniu nie będzie już osobnego nabożeństwa o godz. 17.15.