Nabożeństwa Różańcowe
Różaniec do granic
Uroczystość Świętego Wincentego a Paulo
Nowa Księga Intencji Mszalnych na rok 2018
Jubileusz 400-lecia charyzmatu św. Wincentego a Paulo
Nowe dni otwarcia Biura Parafialnego

Ogloszenia parafialne 24-09-2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV   NIEDZIELA ZWYKLA

 

* W poniedziałek 25 września o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele dolnym. Na tym spotkaniu możliwe są jeszcze zapisy, których dokonują Rodzice.
 
* We wtorek spotkanie formacyjne członków Stowarzyszenia Cudownego Medalika o godz. 18.00 w kościele dolnym.
 
* We wtorek o godz. 18.30 w kościele górnym odbędzie się katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament chrztu świętego.
 
* W środę przypada uroczystość św. Wincentego a Paulo, założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy oraz Sióstr Miłosierdzia. Całą Rodzinę Wincentyńską polecamy modlitwie parafian i sympatyków naszego kościoła. Uroczyste Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 9.00 oraz 18.00. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy figurę św. Wincentego, która zostanie umieszczona w kościele na pamiątkę roku jubileuszowego Rodziny Wincentyńskiej.
 
* W poniedziałek 2 października w godz. 10.00 – 12.00 w biurze parafialnym będą przyjmowane intencje mszalne na 2018 rok. W kolejne dni intencje będzie można zamawiać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

 

*******

* W dalszym ciągu zapraszamy chłopców, którzy chcieliby pełnić służbę przy ołtarzu. Zapisy do Liturgicznej Służby Ołtarza odbywają się podczas zbiórki w każdą sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele.
 
* W naszej parafii trwa nieustannie peregrynacja figurki Matki Bożej Fatimskiej przywiezionej z kanonizacji dzieci fatimskich. Każdy kto jeszcze chciałby przyjąć figurkę Maryi w swoim domu może ustalić termin po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

* Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła oraz na rzecz wymiany drzwi wejściowych.
 
* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Przewodnika znajdziemy modlitewnik na miesiąc październik.

 

Bydgoszcz, 24.09.2017
Ks. proboszcz  Marek Ristau CM

Dodatkowe informacje

Threesome