Rekolekcje Wielkopostne 2024

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

* Dzisiaj, po Mszach św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30 odbędzie się tradycyjne błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów przed wakacjami.

***********

* Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17:30.

***********

* W poniedziałek, 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

***********

* Spotkanie Wspólnoty Apostolatu Maryjnego odbędzie się w czwartek, 27 czerwca o godz. 16:30 w sali Domu Parafialnego.

***********

* Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w czwartek, 27 czerwca o godz. 16.00 w kaplicy Domu Parafialnego.

***********

* W sobotę, 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia swoje imieniny obchodzi dk. Piotr Ciapała CM. Wyrażając wdzięczność za posługę duszpasterską i katechetyczną w naszej parafii, diakonowi Piotrowi życzymy dużo zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.

***********

* Uprzejmie informujemy, że za tydzień w niedzielę, 30 czerwca zostanie odprawiona ostatnia przed wakacjami Msza św. o godz. 11:00 w kościele dolnym. Przez miesiąc lipiec i sierpień Msza św. o godz. 11:00 będzie tylko w kościele górnym. Pozostałe Msze św. na czas wakacji letnich zostają bez zmian.

***********

* Drużyna Bydgoska Skautów Europy zaprasza w niedzielę, 30 czerwca na „Dzień Otwarty” obozu harcerskiego w miejscowości Skrzynia w Borach Tucholskich. Więcej informacji można uzyskać u Drużynowego – Mateusza pod numerem tel. 600 619 063.

***********

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
śp. Janusz Nowicki,
śp. Rafał Nowiński,