IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

* W poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 18.30 w kościele górnym odbędzie się spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

*************

* We wtorek, 23 kwietnia będziemy przeżywać Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7:00, 8:00 i 18:00. Tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. Wojciech Kozłowski CM. Wyrażając wdzięczność za posługę duszpasterską w naszej parafii Księdzu Wojciechowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień życia.

*************

* Spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Misji odbędzie się w środę, 24 kwietnia o godz. 15:00 w Sali Domu Parafialnego.

*************

* W czwartek, 25 kwietnia przypada Święto św. Marka Ewangelisty.

*************

* Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia o godz. 16.00 w kaplicy Domu Parafialnego.

*************

* W piątek, 26 kwietnia o godz. 18:30 odbędzie się próba dla wszystkich dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Prosimy wszystkich o obecność.

*************

* Spotkanie Wspólnoty Apostolatu Maryjnego odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o godz. 16.30 w Sali Domu Parafialnego. Następnie w kościele o godz. 17.30 rozpoczniemy wspólną modlitwę różańcową połączoną z nabożeństwem do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

*************

* Tak jak każdego roku Hospicjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy prosi o wsparcie akcji "Pola Nadziei". Celem akcji jest wymiana zużytego i zakup nowego sprzętu medycznego. Zbiórkę przed kościołem przeprowadzą wolontariusze po każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę.

*************

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

*************

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:
śp. Kazimiera Irena Malak

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia 21.04.2024

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO