Rekolekcje Wielkopostne 2024

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

* Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy przez cały miesiąc o godz. 17:30 przed Mszą św.

************

* W poniedziałek, 6 maja przypada Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

************

* W środę 8 maja, będziemy obchodzić Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Tego dnia Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00 i 18:00.

************

* Od piątku rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odmawiać w ramach Nabożeństw Majowych.

************

* W przyszłą niedzielę, 12 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 11.00 przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas III. Prosimy stałych uczestników Mszy św. o godz. 11.00 o przyjście na Eucharystię o innej godzinie, aby zostawić w kościele wolne miejsca dla dzieci, ich rodziców i zaproszonych gości. Można również skorzystać z uczestnictwa w Mszy św. o godz. 11.00 w kościele dolnym.

************

Próby dla wszystkich dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędą się w poniedziałek i czwartek o godz. 18:30. Bardzo prosimy wszystkich o obecność.

************

W sobotę, 11 maja o godz. 10:00 w Sali Domu Parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie osób starszych. Serdecznie zapraszamy!

************

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

************

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności:
śp. Ewa Lisiecka oraz śp. Urszula Kosmatka

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia 05.05.2024
Proboszcz:  Ks. Krystian Połomski CM