Rekolekcje Wielkopostne 2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

* Dzisiaj o godz. 11.00 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców z racji „Białego Tygodnia” będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

*************

* W poniedziałek, 13 maja o godz. 17:15 rozpoczniemy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy poczty sztandarowe, Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz wszystkich Parafian. Tego dnia nie będzie osobno nabożeństwa majowego.

*************

* We wtorek, 14 maja przypada Święto Świętego Macieja Apostoła.

*************

* W czwartek, 16 maja przypada Święto Świętego Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

*************

* Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy o godz. 17:30.

*************

* W piątek, 17 maja biuro parafialne będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienie.

*************

* W sobotę, 18 maja o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.

*************

* W najbliższą sobotę o godz. 9:00 w naszym kościele seminaryjnym Księży Misjonarzy w Krakowie, 3 diakonów oraz 8 kleryków przyjmie święcenia prezbiteratu i diakonatu. Wśród nich jest kl. Piotr Ciapała, który przeżywa w naszej parafialnej wspólnocie swoją roczną praktykę duszpasterską. Na czas rekolekcji przed święceniami prosimy wszystkich o modlitwę o potrzebne dary Ducha Świętego dla kandydatów do święceń.

*************

* Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która jest zakończeniem Okresu Wielkanocnego.

*************

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

*************

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
śp. Albina Chrzanowska,
śp. Marzena Pruszak,
śp. Romuald Kania.

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu:

Bydgoszcz, dnia 12.05.2024
Proboszcz:  Ks. Krystian Połomski CM