Rekolekcje Wielkopostne 2024

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

* Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17:30.

************

Stowarzyszenie „Chór Kameralny Akolada” w Bydgoszczy organizuje w dniach 15-16 czerwca Ogólnopolski Konkurs i Festiwal Chóralny „Musica in Urbe”. W ramach tego wydarzenia dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.30 gościć będziemy w naszej parafii Chór Żeński Kamerton. Koncert Finałowy tegorocznego Konkursu rozpocznie się o godz. 14:00 w Kościele Jezuitów przy pl. Kościeleckich. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

************

W sobotę o godz. 10:00 w Sali Domu Parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie osób starszych. Serdecznie zapraszamy!

************

* W przyszłą niedzielę, 23 czerwca po Mszach św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30 odbędzie się tradycyjne błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów przed wakacjami.

************

* XX Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szczególnych rekolekcjach w drodze. Piesza Pielgrzymka w tym roku rusza 21 lipca, aby po jedenastu dniach duchowych i fizycznych zmagań, 31 lipca pokłonić się naszej Matce w Sanktuarium na Jasnej Górze. Wszelkie informacje i szczegóły są podane na stronie internetowej: www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

************

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:
śp. Irena Kalwat.

Polećmy dusze naszych zmarłych Parafian Miłosierdziu Bożemu