Informacje o grupie:

Opiekun grupy:
ks. Krystian Połomski CM,

Spotkania:

Spotkania dla kandydatów i ministrantów są w każdą sobotę o godz. 10:00 w dolnym kościele.
Spotkania dla lektorów są w każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00 w dolnym kościele

Kandydaci:
Podczas zbiórek kandydaci zapoznają się z podstawami służby liturgicznej.

Ministranci:

Podczas  zbiórek  ministranci  zapoznają  się  z  podstawami  służby  liturgicznej,  uczą  się  jak  służyć do  Mszy  św.  i  innych  nabożeństw.  Każdy  ministrant  ma  wyznaczone  w  tygodniu  jedno  służenie obowiązkowe podczas Mszy św. w dni powszednie oraz obowiązkowy udział we Mszy niedzielnej.

Lektorzy

Lektorzy  pomagają  podczas  przygotowań  do  ważnych  uroczystości  w  parafii.  Zawsze  podczas Triduum  Paschalnego  czy  Bożego  Narodzenia  pomagają  w  pracach  przy  kościele  takich jak  dekorowanie  czy  sprzątanie  świątyni.  Włączają  się  w  różne  dzieła  zgodnie  ze  swoimi zainteresowaniami i wykształceniem.