Rekolekcje Wielkopostne 2024

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

* W poniedziałek, 15 lipca obchodzimy wspomnienie św. Bonawentury.

***********

* We wtorek, 16 lipca przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

***********

* W sobotę o godz. 10:00 w Sali Domu Parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie osób starszych. Serdecznie zapraszamy!

***********

* Wspólnota Apostolatu Maryjnego zaprasza na 44. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę, w dniach 26.07 – 27.07 (piątek/sobota). Bliższe informacje znajdują się w gablocie ogłoszeń.

***********

* W przyszłą niedzielę, 21 lipca, przedstawiciele naszej Parafialnej Scholii po każdej Mszy św. będą zbierać fundusze na operację onkologiczną nierefundowaną z NFZ dla pana Sławka Pieniaka - członka naszej Parafialnej Scholii. Za każdy dar serca i modlitwę, już dzisiaj wszystkim parafianom, serdecznie dziękujemy!

***********

* Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

Bydgoszcz, dnia 14.07.2024
Proboszcz:  Ks. Krystian Połomski CM